Forum Blogs VIP Armenia Community Chat All Albums

VIP Forums Muzblog Chat Games Gallery. Форум, муздневники, чат, игры, галлерея.

Press here to open menubar...User Control Panel WAP/Mobile forum Text Only FORUM RULES FAQ Calendar
Go Back   VIP Armenia Community > Forum > General Discussions > Science and Technology
Blogs Members List Social Groups Mark Forums Read Press here to open menubar...


Notices

Science and Technology Today it is science tomorrow it will be technique. (Edward Teller)

View Poll Results: Подвергались ли вы хакерским атакам ?
да 0 0%
нет 1 50.00%
часто подвергаюсь 1 50.00%
а что это такое ? 0 0%
Voters: 2. You may not vote on this poll

Reply
 

Опрос : Подвергались ли вы хакерским атакам ?

LinkBack Thread Tools Display Modes
Old 24 Feb 11, 19:56   #29 (permalink)
Persona grata
VIP Club
ggg33's Avatar
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Rep Power: 0 ggg33 is on a distinguished road
Պատասխանը: Re: Опрос : Подвергались ли вы хакерским атакам ?

Quote:
Originally Posted by Unique View Post
Пользуйтесь правилами составления паролей и тогда точно никто их не взломает))
Категорически запрещается использовать в качестве паролей обычные слова. Потому что при написании прог-взломов в качестве подбора используются различные словари для перебора соответсвующих вариантов)))
Очень быстро взламываются обычные цифровые))) такие как дни рождения, номера телефонов и т.д.
Например, как у сестренки)) Я знала, что у нее только циферки в пароле)) И вот вчера взломала и почту и контакт и одноклассники в качестве тестирования проги)) Это не сложно
Самый оптимальный вариант- использование искаженных слов
Пусть у вас будут и буквы и цифры и обязательно, чтоб регистр отличался. Тогда точно никто не взломает! Говорю как специалист) Программку сложно будет написать)
Я, например, для того, чтобы легко запомнить и не забыть пароль, придумываю слово, затем меняю раскладку на английский и печатаю это слово) Сразу же получается абракадбра, но я то знаю, что там легкое слово и в конце какие-нибудь 2-3 циферки и знак подчеркивания)) Берите пример))
кардаци кардаци у ворошеци ми ерку бар ел ес авелацнем айспес асац парол джардел@ вор@ сах паткерацнум ен инч вор бард бан эткан эл бвард чи арачи тарбераков брутафорсов айсинкн соворакан перебор а црагиров ертов фордзум ес минчев чишт тарберак гтнес айд тарбераков карели а фордзел соворакан сайтер
кан сайтер воронк унен сайманапакум ми айпи асцеиц карели а ми кани анкам фордзел у айпин к факви дра амар ел атук црагреров карели а амен логин паролин амапатасханацнел ми прокси

айс дзев@ амена эштна байц карога таринеров фордзес у ч гтнес кан ми кич джвар байц авели чишт дзев дра амар петк а ми кич асканал у паткерацнел инч а сайт@ у вонц а сайтум катарвум авторизациян амен инч катарвум а .htaccess и миджоцов хоск гнум а воч те форумнери у блогери масин айл соверакан сайтери сайти конструкцияов
/home/сайт.com/public_html/им эдж/.htaccess ворпеси мтненк /им эдж петка амапатасханенк айн твялнерин воров паанджвум а .htaccess ов иск .htaccess кара грац лини асенк айрен асац сайт каран мтнен менак эн мардик воронк кан им цуцакум ис цуцакн кочвум а .htpasswd де ира медж ел асен ес мардик

ахпер:6Jy5NW
аперо:vNdCJ5

байц сах еткан ешт чи htpasswd ум паролнер@ кодаворвум ен у лину ен

ахпер:45Mf2ToQKSzWc
аперо:45GDUXHf1sxuc

у ворпеси 45Mf2ToQKSzWc коде дешифровка аненк ка уриш црагир воров 45Mf2ToQKSzWc иц станум енк 6Jy5NW

иск форумнерум кам блогерум кара лини асенк /home/сайт.com/public_html/им блг/config.php иск конфигум грац а вор юзернери цуцак воч те .htpasswd а айл гтнвум а базаюм
чгитек инч а базан у phpmyadmin эти лав чи ворветев базаюм ачах паролнер чен кодаворвум у инчкан ел дук бард код днек мека чи огни
ескан бан ахпернер
 
ggg33 is offline  
Reply With Quote
Old 24 Feb 11, 21:26   #30 (permalink)
Զամունդացի դեմք
VIP Ultra Club
voter's Avatar
Join Date: Dec 2006
Age: 51
Posts: 8,242
Blog Entries: 15
Rep Power: 26 voter is on a distinguished road
Պատասխանը: Re: Опрос : Подвергались ли вы хакерским атакам ?

Quote:
Originally Posted by ggg33 View Post
кардаци кардаци у ворошеци ми ерку бар ел ес авелацнем айспес асац парол джардел@ вор@ сах паткерацнум ен инч вор бард бан эткан эл бвард чи арачи тарбераков брутафорсов айсинкн соворакан перебор а црагиров ертов фордзум ес минчев чишт тарберак гтнес айд тарбераков карели а фордзел соворакан сайтер
кан сайтер воронк унен сайманапакум ми айпи асцеиц карели а ми кани анкам фордзел у айпин к факви дра амар ел атук црагреров карели а амен логин паролин амапатасханацнел ми прокси

айс дзев@ амена эштна байц карога таринеров фордзес у ч гтнес кан ми кич джвар байц авели чишт дзев дра амар петк а ми кич асканал у паткерацнел инч а сайт@ у вонц а сайтум катарвум авторизациян амен инч катарвум а .htaccess и миджоцов хоск гнум а воч те форумнери у блогери масин айл соверакан сайтери сайти конструкцияов
/home/сайт.com/public_html/им эдж/.htaccess ворпеси мтненк /им эдж петка амапатасханенк айн твялнерин воров паанджвум а .htaccess ов иск .htaccess кара грац лини асенк айрен асац сайт каран мтнен менак эн мардик воронк кан им цуцакум ис цуцакн кочвум а .htpasswd де ира медж ел асен ес мардик

ахпер:6Jy5NW
аперо:vNdCJ5

байц сах еткан ешт чи htpasswd ум паролнер@ кодаворвум ен у лину ен

ахпер:45Mf2ToQKSzWc
аперо:45GDUXHf1sxuc

у ворпеси 45Mf2ToQKSzWc коде дешифровка аненк ка уриш црагир воров 45Mf2ToQKSzWc иц станум енк 6Jy5NW

иск форумнерум кам блогерум кара лини асенк /home/сайт.com/public_html/им блг/config.php иск конфигум грац а вор юзернери цуцак воч те .htpasswd а айл гтнвум а базаюм
чгитек инч а базан у phpmyadmin эти лав чи ворветев базаюм ачах паролнер чен кодаворвум у инчкан ел дук бард код днек мека чи огни
ескан бан ахпернер
կոնֆիգ config.php պարունակությունը երբեք չի ստացվի ինտեռնետ http հարցումների միջոցով կարդալ բացահայտել։ Բացառությամբ եթե սերվերը անորակ է սարքած ու web apache, ngix կամ մեկ ուրիշ համակարգ php բաց ցույց է տալիս, աշխատացնելու փոխարեն։ Բայց նման սերվեր մտնել արդեն իմաստ չունի, դա արդեն ինքնին ջարդված է։
 
voter is offline  
Reply With Quote
Old 24 Feb 11, 21:34   #31 (permalink)
Persona grata
VIP Club
ggg33's Avatar
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Rep Power: 0 ggg33 is on a distinguished road
Պատասխանը: Опрос : Подвергались ли вы хакерским атакам ?

байц ов асец вор сах мекиц мек а этенц вор линер ес милиардатер клиние

шат дзевер кан файлер кардалу кам базаи даннинер иманалу сах етенц хешт чи байц джвар ел чи
 
ggg33 is offline  
Reply With Quote
Old 24 Feb 11, 21:42   #32 (permalink)
Զամունդացի դեմք
VIP Ultra Club
voter's Avatar
Join Date: Dec 2006
Age: 51
Posts: 8,242
Blog Entries: 15
Rep Power: 26 voter is on a distinguished road
Պատասխանը: Опрос : Подвергались ли вы хакерским атакам ?

Quote:
Originally Posted by ggg33 View Post
байц ов асец вор сах мекиц мек а этенц вор линер ес милиардатер клиние

шат дзевер кан файлер кардалу кам базаи даннинер иманалу сах етенц хешт чи байц джвар ел чи
Կասկածում եմ, որ նման բաների համար փող տվող կլինի, կամ ավելի ճիշտ էտ միլլիարդը, որ տան կհասցնես բանկից հանես – ասսանջը քեզ խուրբան, փող տվող իրա վիկիլիկսին շատ կա բայց էտ փողերից նա չի կարողանում օգտվի։

Եզրակացություն.
նման բաներ չեն անում փողի համար կամ փողը սկբից են վերցնում հետո անում ու այն էլ զուտ բարի նպատակներով, որ ցույց տան որտեղ արժի կարկատան անել, որ վատություն անողները չկարողանան անեն։
 
voter is offline  
Reply With Quote
Old 24 Feb 11, 21:47   #33 (permalink)
Persona grata
VIP Club
ggg33's Avatar
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Rep Power: 0 ggg33 is on a distinguished road
Պատասխանը: Опрос : Подвергались ли вы хакерским атакам ?

ка ерорд тарберак
кам ел анум ен ухаки авеси амар
вор паткерацнес инч ачели а ми амис танджвелуц ето аснел нпатакит эти воч ми похов чес арни
 
ggg33 is offline  
Reply With Quote
Old 07 Mar 11, 09:02   #34 (permalink)
Persona grata
VIP Club
ggg33's Avatar
Join Date: Feb 2011
Posts: 36
Rep Power: 0 ggg33 is on a distinguished road
Պատասխանը: Re: Опрос : Подвергались ли вы хакерским атакам ?

Quote:
Originally Posted by voter View Post
կոնֆիգ config.php պարունակությունը երբեք չի ստացվի ինտեռնետ http հարցումների միջոցով կարդալ բացահայտել։ Բացառությամբ եթե սերվերը անորակ է սարքած ու web apache, ngix կամ մեկ ուրիշ համակարգ php բաց ցույց է տալիս, աշխատացնելու փոխարեն։ Բայց նման սերվեր մտնել արդեն իմաստ չունի, դա արդեն ինքնին ջարդված է։
ухаки ворпес хоскерис апацуйц

contains hidden content You will have to reply to see hidden content


я не я и лошадь не моя я просто мимо проходил
 
ggg33 is offline  
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


 

All times are GMT +4. The time now is 20:06.

 v.0.91  v.1  v.2 XML Feeds JavaScript Feeds


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.



Liveinternet
User Control Panel
Networking Networking
Social Groups Social Groups
Pictures & Albums All Albums
What's up
Who's Online Who's Online
Top Statistics Top Statistics
Most Active Forumjans Most Active Forumjans

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64