Forum Blogs VIP Armenia Community Chat All Albums

VIP Forums Muzblog Chat Games Gallery. Форум, муздневники, чат, игры, галлерея.

Press here to open menubar...User Control Panel WAP/Mobile forum Text Only FORUM RULES FAQ Calendar
Go Back   VIP Armenia Community > Forum > General Discussions > Politics
Blogs Community Press here to open menubar...


Notices

Politics Politics doesn’t have a heart, but only head. (Napoleon Bonaparte)

View Poll Results: Состоятся ли досрочные выборы в ВР в Украине?
Да. 4 80.00%
Нет. 1 20.00%
Затрудняюсь ответить. 0 0%
Свой вариант ответа. 0 0%
Voters: 5. You may not vote on this poll

Reply
 

Політична криза в Україні

LinkBack Thread Tools Display Modes
Old 12 Apr 07, 16:42   #22 (permalink)
Top VIP
VIP Ultra Club
Амиго's Avatar
Join Date: Nov 2006
Posts: 27,662
Rep Power: 45 Амиго is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Амиго
В.Ющенко: Политический кризис - это не всегда плохо.


Политический кризис - это не всегда плохо.

Такое заявление сегодня сделал на пресс-конференции Президент Украины Виктор Ющенко.

"Сегодняшний кризис дал возможность открыто говорить о том, что нам необходима рабочая группа по внесению изменений в Конституцию, об императивном мандате, о новом законе о Кабинете министров, о готовности рассматривать закон об оппозиции", - отметил он.

"Не стоит ли оценивать эти нюансы как обстоятельства, которые дают нам возможность принять решения, которые при других обстоятельствах мы никогда бы не приняли?", - сказал Президент.

В.Ющенко отметил, что существует много рисков, но вместе с тем не стоит забывать, что Украина должна воспользоваться этим случаем, и сделать то, чего не удавалось сделать раньше. "Пакет, который я предложил премьеру, - это пакет, который отвечает на все вопросы", - добавил он.
 
__________________
Бог мой, как велико созвездие храбрецов на небосклоне нашей истории.
И как ослепительно их сияние. Увенчаны все, у всех есть шрамы славы.
В зрачках у них молнии, гнев, горечь.
Не осталось, почти не осталось в мире рода, который бы не узнал силу нашей руки.
Г. Нждеh

Judica, Domine, nocentes me: expugna impugnantes me.
Confundantur et revereantur quaerentes animam meam.
Амиго is offline  
Reply With Quote
Old 12 Apr 07, 17:21   #23 (permalink)
Top VIP
VIP Ultra Club
Амиго's Avatar
Join Date: Nov 2006
Posts: 27,662
Rep Power: 45 Амиго is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Амиго
Post

Добавил опрос к теме голосуем если сможете комментируйте ответ
 
__________________
Бог мой, как велико созвездие храбрецов на небосклоне нашей истории.
И как ослепительно их сияние. Увенчаны все, у всех есть шрамы славы.
В зрачках у них молнии, гнев, горечь.
Не осталось, почти не осталось в мире рода, который бы не узнал силу нашей руки.
Г. Нждеh

Judica, Domine, nocentes me: expugna impugnantes me.
Confundantur et revereantur quaerentes animam meam.
Амиго is offline  
Reply With Quote
Old 12 Apr 07, 17:43   #24 (permalink)
Top VIP
VIP Ultra Club
Амиго's Avatar
Join Date: Nov 2006
Posts: 27,662
Rep Power: 45 Амиго is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Амиго
В.Ющенко: Політична криза допоможе прийняти ряд змін до Конституції




Політична криза в Україні допоможе прийняти ряд небходних змін до Конституції країни, яких при інших обставинах ніколи б не прийняли. Про це заявив сьогодні Президент України Віктор Ющенко на прес-конференції.

"Політична криза - це не завжди погано. Сьогоднішня криза дала можливість відкрито говорити про те, що нам необхідна робоча група щодо внесення змін до Конституції, про імперативний мандат, про новий закон про Кабінет міністрів, про готовність розглядати закон про опозицію", - відзначив він.

"Чи не варто оцінювати ці нюанси як обставини, які дають нам можливість ухвалити рішення, які при інших обставинах ми ніколи б не прийняли?", - сказав Президент. В.Ющенко відзначив, що існує багато ризиків, але разом з тим не варто забувати, що Україна повинна скористатися цим випадком, і зробити те, чого не вдавалося зробити раніше. "Пакет, який я запропонував прем'єрові, - це пакет, який відповідає на всі питання", - додав він.

В.Ющенко також виключив силовий варіант рішення політичної кризи в Україні.
"Ми країна, яка знаходиться в центрі Європи і живе за демократичними законами. Я не той Президент, який дасть команду йти проти свого народу", - завірив В.Ющенко.

Коментуючи прогнози віце-прем'єр-міністра Миколи Азарова щодо економічних негараздів, які чекаючі на Україну в разі продовження політичної кризи, Президент заявив, що підстав для погіршення економічного стану в Україні немає. "Це безглузді і безвідповідальні заяви. Це заяви, що ставлять за мету робити політичний тиск на громадськість", - підкреслив В. Ющенко.

"Не ця влада, як вона заявила кілька днів тому, зробила дійсний прорив в національній економіці", - відзначив він. За словами Глави держави, Україна в останні шість років постійно розвивається з нормальною позитивною динамікою, характерною для країн з перехідною економікою. У цьому контексті Президент нагадав, що зараз - і це стійка тенденція останніх років - приріст ВВП в державі залишається одним з найбільших в Східній Європі. "Ця тенденція макроекономічна, вона не залежить від 3-4 місяців чиєїсь роботи або не роботи", - підкреслив В.Ющенко.

Разом з тим Президент звернув увагу на ряд насторожуючих моментів, які з'явилися в українській економіці в останні місяці. Йдеться зокрема про утворення за вісім місяців 8 млрд грн. прострочених боргів по ПДВ, невиділення коштів, передбачених в бюджеті для фінансування сільського господарства, непрозора приватизація. "Це вже слідство (роботи)", - сказав Президент.

"Тому я хотів би, щоб уряд поводився професійно, не перекладав з хворої голови на здорову, те, що вони хотіли бачити. Ситуація в економіці стабільна", - підкреслив Президент.

Глава держави відзначив, що зараз нормальна ситуація склалася на платіжному і торговому ринках, дефіцит бюджету "утримується на контрольному рівні і не має ніяких погроз", валютні резерви НБУ стабільні, валютний ринок також збалансований.

"Те, що відбувається на фондовому ринку - звичайно, це тактичні коливання, які мають бути на ті негаразди. Але я хочу підкреслити, що негаразди в Указі Президента. Указ - це документ- слідство, а первинна проблема, яка привела до виникнення глибокої політичної кризи, - це криза в українському парламенті", - підкреслив В.Ющенко.
 
__________________
Бог мой, как велико созвездие храбрецов на небосклоне нашей истории.
И как ослепительно их сияние. Увенчаны все, у всех есть шрамы славы.
В зрачках у них молнии, гнев, горечь.
Не осталось, почти не осталось в мире рода, который бы не узнал силу нашей руки.
Г. Нждеh

Judica, Domine, nocentes me: expugna impugnantes me.
Confundantur et revereantur quaerentes animam meam.
Амиго is offline  
Reply With Quote
Old 12 Apr 07, 20:11   #25 (permalink)
Top VIP
VIP Ultra Club
Амиго's Avatar
Join Date: Nov 2006
Posts: 27,662
Rep Power: 45 Амиго is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Амиго
Red face

"До силових варіантів штовхають не майдани, а політики"

Про вірогідність озвученого сьогодні у парламенті силового варіанту вирішення конфлікту і про роль майданів у політичному процесі висловлюють свої думки представники політичних партій

Я.Сухий (ПР):

"У такому руслі розвиток ситуації не реальний. Проведення якихось провокаційних дій - можливе. Мені здається, що на сьогодні правоохоронні органи нормально справляються зі своїми обов’язками.

Хочеться, аби опозиційні сили припинили брехати і вводити людей в оману. Вони постійно заявляють, що приведуть 100 тисяч, 500 тисяч, а зараз на Європейській площі більше міліції, аніж прихильників "помаранчевих". Оце може нервувати і дещо дезорієнтувати міліцію. Але я переконаний, що правоохоронні органи справляться і не дадуть натовпу піти на натовп.

Зараз ситуація доходить до смішного: люди бігають один проти одного з різними прапорцями і говорять про одне і те ж: як зробити життя в Україні кращим".

Сьогодні багато здогадок і суперечностей щодо обміну між Президентом і Прем’єр-міністром пакетами пропозицій, пошуку компромісу. Що відбувається насправді?

"Я скажу про настрій сесійної зали: жодних переговорів не може бути, ніяких ультиматумів, доки Президент не відмінить свого указу".

Але це також ультиматум?

"Ні, це не ультиматум. Це умова початку якихось переговорів.

Ну, невже Ви визнаєте, що створення коаліції було неконституційним? Ну, не фіга собі, то я, виявляється, вісім місяців порушував закон?!

Ви згадайте, саме "нашисти" внесли в регламент норму щодо залучення до правлячої коаліції депутатів з опозиційних фракцій. Чому вони це зробили, бо були впевнені, що після "помаранчевого успіху", Майдану, де кричали Юля, Ющенко і так далі, буде створена їхня коаліція, і до неї перебіжать від нас депутати, і у них буде більше 300 чоловік. А вийшло навпаки.

Ми скасували цю норму регламенту, не треба списків. Хоча це також не нормально, бо можуть три керівники фракцій заявити, що ми створюємо коаліцію, а від нас відійдуть люди, бо вони не хочуть такої коаліції. Тоді не буде 226 голосів, і хто бере на себе відповідальність?

В усій цій тріскотні забули головне - "відповідальність перед народом". Хто сьогодні несе відповідальність, опозиція не несе, Президент і той не несе. Залишилася тільки Партія регіонів і коаліція".



А.Шевченко (БЮТ):

"До силових варіантів, насправді, штовхають не майдани самі по собі і не ті люди, які там зібралися, а ті політики, які відмовляються виконувати указ Президента. Які саботують дострокові вибори, які шукають мільйони юридичних зачіпок, аби не йти на вибори".

Сьогодні багато здогадок і суперечностей щодо обміну між Президентом і Прем’єр-міністром пакетами пропозицій, пошуку компромісу. Що відбувається насправді?

"Я не в матеріалі щодо цього питання".



О.Баранівський (СПУ):

"Я сподіваюся, що силового варіанту не буде. Та є відповідні сигнали, і депутати намагаються, оприлюднивши певну інформацію, унеможливити такі сценарії. Якщо суспільство проінформоване, тоді менше ризику, що хтось піде на такий злочин".

Сьогодні багато здогадок і суперечностей щодо обміну між Президентом і Прем’єр-міністром пакетами пропозицій, пошуку компромісу. Що відбувається насправді?

"Щодо тих пропозицій, які мені відомі, то Президент пропонує визнати його указ конституційним, а рішення Верховної Ради нелегітимним. Такі пропозиції робляться, знаючи, що вони ніколи не будуть визнані парламентом".



Л.Грач (КПУ):

"Когда есть большое стечение людей - это всегда определенная стихия, определенная неуправляемость. И это всегда определенные противоборствующие настроения.

Сегодня мой коллега В.Волга рассказал, что он вчера только приблизился, дабы поинтересоваться, что происходит, к лагерю "помаранчевых". И если бы его не защитили правоохранительные органы и не выхватили из этой толпы, которая бросилась на него с дубинками, то он сегодня, в общем-то, не был бы в парламенте.

Я говорю об этом, чтобы показать, как и из чего может возгореться пламя.

Вот представьте, что вчера какие-то люди, которые не отдают себе отчет, нанесли бы увечия, а, не дай Бог, и отправили кого-то в мир иной, какой это мог бы быть толчок?

Сегодня Ющенко играет с КС и с силовыми структурами, поддаваясь влиянию "группы войны": Тимошенко, Балога, Луценко, подталкивая события на совершенно неуправляемый путь. Поэтому, если только прольется хотя бы одна капля крови, она будет на руках Ющенко".

Сьогодні багато здогадок і суперечностей щодо обміну між Президентом і Прем’єр-міністром пакетами пропозицій, пошуку компромісу. Що відбувається насправді?

"Противостояние коалиции и Президента вышло на личностные отношения между В.Януковичем и В.Ющенко, пожалуйста, пускай разговаривают на личностном уровне. Но Януковичу от имени коалиции принимать или предлагать какие-то условия без согласования с коалицией никто права не давал.

Есть одно условие, совершенно легальное - отмена указа. После этого, когда восстановится статус-кво, можно вести любой диалог. Но до отмены указа никакие договоренности, на мой взгляд, не имеют права быть возможным".
 
__________________
Бог мой, как велико созвездие храбрецов на небосклоне нашей истории.
И как ослепительно их сияние. Увенчаны все, у всех есть шрамы славы.
В зрачках у них молнии, гнев, горечь.
Не осталось, почти не осталось в мире рода, который бы не узнал силу нашей руки.
Г. Нждеh

Judica, Domine, nocentes me: expugna impugnantes me.
Confundantur et revereantur quaerentes animam meam.
Амиго is offline  
Reply With Quote
Old 12 Apr 07, 20:44   #26 (permalink)
Unforgettable flower
VIP Ultra Club
Forget-me-not's Avatar
Join Date: Dec 2006
Location: Here, there and everywhere
Posts: 3,446
Rep Power: 21 Forget-me-not is on a distinguished road
Мы на ошибках учиться не умеем, поэтому у нас обязательно будут перевыборы, чтоб опять перетасовать все, что было, растоптать обломки экономики и снова оказаться в таком же г... (кстати, если окажемся в таком же, а не хуже, значит нам еще повезет)
 
__________________
Forget-me-not is offline  
Reply With Quote
Old 12 Apr 07, 20:49   #27 (permalink)
Top VIP
VIP Ultra Club
Амиго's Avatar
Join Date: Nov 2006
Posts: 27,662
Rep Power: 45 Амиго is on a distinguished road
Send a message via ICQ to Амиго
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Forget-me-not View Post
Мы на ошибках учиться не умеем, поэтому у нас обязательно будут перевыборы, чтоб опять перетасовать все, что было, растоптать обломки экономики и снова оказаться в таком же г... (кстати, если окажемся в таком же, а не хуже, значит нам еще повезет)
Я думаю эти выборы ничего не дадут какой состав до выборов был такой и будет после
Не знаю зачем лишний раз немалые деньги тратить да и народ опять тревожить своми выборами
Что одного кризиса не хватило что ли
 
__________________
Бог мой, как велико созвездие храбрецов на небосклоне нашей истории.
И как ослепительно их сияние. Увенчаны все, у всех есть шрамы славы.
В зрачках у них молнии, гнев, горечь.
Не осталось, почти не осталось в мире рода, который бы не узнал силу нашей руки.
Г. Нждеh

Judica, Domine, nocentes me: expugna impugnantes me.
Confundantur et revereantur quaerentes animam meam.
Амиго is offline  
Reply With Quote
Old 12 Apr 07, 21:14   #28 (permalink)
Unforgettable flower
VIP Ultra Club
Forget-me-not's Avatar
Join Date: Dec 2006
Location: Here, there and everywhere
Posts: 3,446
Rep Power: 21 Forget-me-not is on a distinguished road
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Амиго View Post
Я думаю эти выборы ничего не дадут какой состав до выборов был такой и будет после
Не знаю зачем лишний раз немалые деньги тратить да и народ опять тревожить своми выборами
Что одного кризиса не хватило что ли
Вот-вот, я тоже такого мнения
 
__________________
Forget-me-not is offline  
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


 

All times are GMT +4. The time now is 11:51.

 v.0.91  v.1  v.2 XML Feeds JavaScript Feeds


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.



Liveinternet
User Control Panel
Networking Networking
Social Groups Social Groups
Pictures & Albums All Albums
What's up
Who's Online Who's Online
Top Statistics Top Statistics
Most Active Forumjans Most Active Forumjans

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60